Konami ve Maradona anlaşması resmi olarak açıklandı

42


Mart ayında Maradona ve Konami aralarında bir kriz patlak vermiş ve ünlü futbolcu isminin izinsiz oyunda kullanıldığını bahis ederek firmayı dava edeceğini belirtmişti. sonra ise Konami’den yanıt gecikmemiş ve Maradona’nın kontratında belirtildiği şekilde lisanslandığı açıklanmıştı. Sonrasında ise zaten iki tarafın kanka olduğu haberini sizlere ulaştırmıştık. İşte aradaki bu anlaşma resmi olarak da açıklandı. Yapılan izah etme ise şu şekilde;

Konami, Arjantin ulusal takımının eski profesyonel futbol oyuncusu  Diego Maradona ’nın KONAMI ile 2020 yılına değin KONAMI oyunlarında görünmesi için bir anlaşma imzaladığını açıkladı.

Konami, popüler futbol oyunu serisi olan “Pro Evolution Soccer” ı yıllardır piyasaya sürüyor ve  10.000’den artı reel futbolcuyu PES 2017 son sürümünde sergiliyor. 1995 yılındaki birincil satışından bu yana toplam satışlar 96 milyona (Mart 2017 sonu itibarıyla) yükseldi. “Pro Evolution Soccer” ’ın yanı sıra, KONAMI “PES COLLECTION” ve “PES CLUB MANAGER” gibi zeki telefon oyunlarını da çıkardı. Derhal de, futbol oyunlarında Diego Maradona ’yı öne çıkarmayı planlıyor. Ayrıntılı bilgiler oyunun resmi internet sitesinde duyurulacak.

Konami, dünya çapında heyecanlandırıcı oyun deneyimleri sağlamak için futbol oyunlarını geliştirmeye ve dağıtmaya devam edecek.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri