League of Legends’da Yaz Mevsimi telaşı başlıyor

44


Türkiye ’nin tek profesyonel espor ligi League of Legends 2017 Şampiyonluk Ligi ’nde Yaz Mevsimi heyecanı, 3 Haziran ’da oynanacak ilk maçlarla sezona merhaba diyecek. Toplam 7 hafta sürecek Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi baştan başa; 1907 Fenerbahçe Espor, Çilekler, Dark Passage.BKM Express, Galakticos, Oyunfor.CREW, P3P eSports, BAUSuperMassive eSports ve Team AURORA, Türkiye’nin en iyisi elde etmek ve uluslararası arenada ülkemizi sunmak için uğraş edecek.

Dünya Şampiyonası ’nda Türkiye ’yi temsilcilik edecek takımı belirleyecek

Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi ’nde 7 hafta sürecek mücadelenin ardından çeyrek ve yarı finalde de galibiyet elde ederek zirveye yerleşen iki ekip, League of Legends Türkiye Büyük Finali ’nde şampiyonu vermek için aleyhinde karşıya gelecek. On binin üzerinde League of Legends ve espor tutkununun aynı çatı aşağı toplandığı, yüz binlerce seyircinin ekranlarından peşine düşüp takip ettiği bu dev espor organizasyonundan şampiyon çıkan taraf Türkiye Şampiyonu unvanının sahibi olacak. Şampiyon ekip hem bu yıl Çin ’de gerçekleştirilecek League of Legends Dünya Şampiyonası ’nda Türkiye ’yi temsilcilik etmeye yargı kazanacak.

Maçlar Twitch, Youtube ve S Sport TV Kanalından Canlı Yayınlanacak

Sezonun bütün karşılaşmaları League of Legends ’ın Twitch (http://tr.twitch.tv/riotgamesturkish) ve YouTube (http://www.youtube.com/LoLespor) kanallarından canlı olarak izlenebilecek. Ayrıca League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi, pazartesi günleri oynanacak maçların canlı yayınıyla S Sport ekranlarında da yer alacak.

Basın Bülteni
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri