League of Legends’ta rün ve takdir sistemine güncelleme geliyor

44


Riot Games, League of Legends için yeni güncellemeler çıkarmaya devam ediyor. Karakter ve kostümler dışarıda istemci ve oyun dinamiklerinde de dönem dönem köklü değişiklikler yapan firma, önümüzdeki günlerde rün ve takdir sisteminde bir takım değişiklikler yapılacağını duyurdu. demin üretim aşamasında olan bu şansın dönmesi ile ilgili yapılan açıklamaya ve yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

“Oyunculara daha keyifli bir oyun deneyimi sunmayı en büyük önceliği olarak gören Riot Games, yayınladığı videoyla yakında League of Legends oyuncularının beğenisine sunacağı yeniliklere dair ipuçlarını paylaştı.

Özellikle rünler, kabiliyetler ve takdir sistemi civarda yapılacak yeni düzenlemeler, oyuncuların tercihlerini kolaylaştırmaya, stratejik derinliği artırmaya ve daha varlıklı takdir olanakları sunmaya odaklanıyor.

Söz konusu yenilikleri kapsayan güncellemelerin 2017 yılı Kasım ayındaki sezon öncesi dönemde oyunculara sunulması planlanıyor. Planlanan güncellemelere dair tüm detaylara aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.”
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri