Little Nightmares’e DLC mi geliyor?

64


Geçtiğimiz ay meydana çıkan ve minimalist yapısına rağmen fiilen çok başarılı bir yapım olarak karşımıza çıkan Little Nightmares, anlaşılan bir vakit daha gündemde kalmaya devam edecek. Yayıncı işyeri Bandai Namco’nun bugün yayınladığı “Accolades” fragmanında Little Nightmares’in kazandığı müthiş başarıyı sergiliyor.

Six adlı karakteri yönettiğimiz oyunun yeni fragmanında, son saniyelere değin defalarca birincil oyunda gerçekleşen olayları görüyoruz. Ancak fragmanın sonunda Six’e ek olarak gelmesi mümkün olan yeni bir çocuk ile karşılaşıyoruz. Büyük ihtimalle Little Nightmares’e gelecek olan bir öykü DLC’sinin belli başlı karakteri olacak.

Spoiler: Eğer Little Nightmares’i oynadıysanız oyunun birincil bölümlerinde karanlıkların peşinde bir çocuğun Six’e ekmek uzattığını hatırlıyorsunuzdur. Fragmanın sonundaki çocuk bana o kişiymiş gibi geldi. Çok yakında büyük ihtimalle yeni bir DLC haberi ile karşılaşacağız. İyi seyirler.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri