MCU patronu Kevin Feige, elini X-Men’e atmak için sabırsızlanıyor

28

Bildiğiniz üzere Disney ve Fox arasındaki uzlaşma 60 milyar dolara gerçekleşti ve Marvel evreni tamamlandı. Resmi açıklamasının haftaya yapılması beklenen satın alım. Dünya genelinde bütün Marvel hayranlarını sevindirdi. Bu sevinenler içerisinde Marvel Stüdyolarının başkanı Kevin Feige‘de  bulunuyor. Özellikle X-Men evrenini Marvel Sinematik Evrenine ekleme istediği açıklanmış Feige, daha şimdiden kolları sıvamış.

Kevin Feige, X-Men için sabırsızlanıyor

Deadline‘ın haberine kadar, anlaşmanın haberini alan Feige, hemen Fox‘un sahip olduğu Marvel karakterlerini nasıl Marvel Sinematik Evrenine ekleyeceğini düşünmeye başlamış. Sony ile yapılan Spider-Man anlaşmasında da Feige, anlaşmayı en yakından takip etmiş ve süreci Disney ile birlikte yürütmüştü. Sonunda istediğine kavuşan Feige, Marvel evrenini birleştirdi.

Disney‘in Marvel sinematik evrenini acilen büyütmek istemesinin sebebi olarak şirketin 2019’da yayınlanacak olan kendi yayın kanalı olduğu düşünülüyor. Netflix, Hulu ve Amazon Prime‘ın en büyük rakibi olarak düşünülen Disney, bütün filmlerini ve dizilerini öteki yayın kanallarında çekip kendi kanalına geçirecek. bununla beraber yeni Marvel dizileri ve hatta geçtiğimiz haftalarda duyurulan Star Wars dizi de bu kanalda bulunacak.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir