Middle Earth: Shadow of War’dan yarım saatlik oynanış videosu

36


Oynanışı, hikayesi ve orta dünya atmosferi ile bizleri yaklaşık olarak mest eden ve PC platformunda uzun süre grafikleri ile benchmark görevi görebilen Middle Earth: Shadow of Mordor’un yeni oyunu geçtiğimiz ay sürpriz bir şekilde sızdırılmış, derhal ardından da Warner Bros. devlete ait duyuru fragmanı ile oyunu bizlere tanıtmıştı. Ilk oyundan çok daha büyük bir açık dünya ve derin bir Nemesis sistemi sunacağı açıklanmış oyun, geliştirilmiş RPG elementleri ile de şen bir tecrübe sunacak gibi gözüküyor.

The Hobbit ile Yüzüklerin Efendisi arasındaki bir vakit diliminde geçecek olan Shadow of War, bizleri kendi gudubet ordumuzu kurarak Mordor’un ordularına karşı harekete geçirtecek. Bugün ise E3’e özel olarak oyunun içerisinde yarım saatlik oynanış videosu yayımlandı. İşte Middle Earth: Shadow of War’ın yarım saatlik oynanış videosu:
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri