Milla Jovovich, Resident Evil resetine ne diyor?

63


Geçtiğimiz günlerde ortaya meydana çıkan haberler doğrultusunda Resident Evil’in film kolunun resetleneceğini ve altı filmin her tarafta, öbür bir ekip ile çekileceğini söylemiştik. Serinin hayranlarından karmakarışık yorumlar bölge yeni projede süratli ile birlikte kültleşmiş aktrist Milla Jovovich bulunmayacak.

ComicBook, ünlü oyuncu ile bir mülâkat gerçekleştirerek Jovovich’in bu karar hakkında ne düşündüğünü sordu.

“Resetliyorlar mıymış? Işlenmiş, size o konuda iyi şanslar. Bence bu cins markalarla uğraşan insanların birçok daha dereyi görmeden paçaları sıvıyor. Bu biraz tehlikeli bir meslek. Resident Evil’ı uzun zamandır resetlemeyi düşünüyorlardı, bakın: Resident Evil dünyasını seviyorum. Kendimce fantastik bir ürün ve bir yapımcı olsam aynısını yapardım. Kendimce Resident Evil’ı bu dek özel yapan şey, çalışan insanların da serinin bir hayranı olması ve yaptıkları işi sevmeleriydi.

Tavsiyem, resetleme mevzusundan önce bu seriye aynı tutku ile tabi insanların bulunması. Bu stil yapımlara giriştiğinizde insanların çakma şeylere karşısında ne değin alıngan olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bilim kurgu/aksiyon/dehşet dünyasında gerçekte fazla sağlam hayranlar var ve bu kişiler aptal değil. Bir takım işini severek, tutkuyla yaptığında ya da tam tersi, yalnızca para için yaptığında bunun kokusunu alabiliyorlar.”

Milla Jovovich aslında çoğu Resident Evil hayranının reset haberine görüntü açısını hoş bir şekilde yansıtmayı başarmış. Siz ne diyorsunuz?
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri