Minecraft figürleri çocukları yeni maceralara sürükleyecek

57


Minecraft ’ın sevilen karakterleri tüm dünyada çocuklar göre büyük ilgi görüyor. Piksel görüntüsü, bambaşka karakterleri ile Minecraft kısa sürede çocukların vazgeçilmez favorisi haline geldi. Giochi Preziosi güvencesiyle Türkiye ’deki çocuklar ile buluşan Minecraft ’ın sevilen kahramanları miniklere davet ve serüven doymuş bir oyun keyfi sunmaya devam ediyor.

Oyun dünyasında nadir yer alan elmas zırhlı Alex, Minecraft dünyasının en zinde karakterlerinden biri olan elektrik yüklü Charged Creeper, kafası bir bal kabağıyken gövdesi kardan adam olan sıra dışı Kar Golemi, oyunun en dayanıklı karakteri Zombi Domuz Adam ve Minecraft dünyasının hakiki kahramanı kılıç ustası Steve ile serüven arayan çocuklar çok mutlu! Elmas Zırhı Alex paketlerinin içinde bir blok ve kazma bulunuyor, Charged Creeper paketlerinin içinde ise bir blok Minecraft hayranlarını bekliyor ve Kar Goremi paketlerinin içinde bulunan kar golemi kafası ve kar topu da çocuklar ile buluşmak için sabırsızlanıyor!

öte yandan Minecraft dünyasında tüm oyuncuların önce hayatta kalması gerekiyor. Bunun için birincil yapılması gereken; bir konut yapı etmek. Delüks Figür Paketi, Minecraft oyuncak dünyasının en değerli oyuncaklarından biri… Bundan Başka Steve ’in deluxe paketinde bulunan iki kazma, kılıç, sandık, blok ve yatak hayranlarını çok sevindirecek.

Tüm dünya çocuklarının favorisi olan Minecraft Figür Paketi ’ne 54,90 TL ’den ve Minecraft Delüks Figür Seti ’ne ise 89,90 TL ’denbaşlayan fiyatlarla ulaşılabiliyor. Minecraft ile macera batmış bir dünya çocukları bekliyor. Elmas Zırhlı Alex, Charged Creeper, Kar Golemi, Zombi Domuz Adam ve Steve ’in maceralarına katılın!

Basın Bülteni
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri