Müjde! Süre Çarkı’nın dizisi resmiyet kazandı

64


Daha önce de olağanüstü eserleri televizyon ekranlarında görsekte Game of Thrones ardından bu türe daha da yük verildiğini söyleyebiliriz. Bu bağlamda birçok eserin televizyon adaptasyonları ile ilgili haberler geliyordu. işte bunlardan birisi de Wheel of Time, tabi, Zaman Çarkı serisi olmuştu.

adeta bir yıl önce inanılmaz edebiyat rününün en iyi örneklerinden biri olan Zaman çarkı’nın dizisine dair manâlı bir haber gelmişti. Kitabın yazarı Robert Jordon’ın eşi ve serinin haklarını elinde bulunduran Harriet McDougal, Wheel of Time serininin TV dizisinin çalışmalarına başlandığını müjdelemişti. “Wheel of Time hakkında heyecanlandırıcı bir haberi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yasal problemler giderildi. Wheel of Time’ın TV serisi geliyor.” açıklaması yapıldıktan sonra devlete ait duyurunun yakında geleceği de rapor edilmişti. İşte bu devlete ait duyuru bugün geldi ve Wheel of Time’ın üretim aşamasında olduğu resmiyet kazandı. Sony Pictures, Inkar Eagle ve Radar Pictures gibi firmaların ardındaki olduğu yapımın ne zaman hazırlanmış olacağı ve kadrosu ise hemen şimdi emin yok.

Robert Jordon kadar başlangıçta 1990 yılında kaleme alınan The Eye of the World kitabı ile başlayan Süre Çarkı, tam 14 kitaplık bir seriye dönüştü. Serinin yazarı olan Robert Jordon 2007 yılında hayatını kaybettikten sonra kendisinin yazıları ele alınarak kalan üç kitap Brandon Sanderson tarafından tamamlanmıştı.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri