Mumya filmi için yeni bir fragman yayınlandı

85


Asla eskimeyecek hikayelerden biri olan Mumya hikayesi bildiğiniz gibi yepyeni bir uyarlamayla daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Son olarak geçtiğimiz ayın birincil günlerinde bir fragman yayınlanan yeni Mumya filmi için yeni bir fragman daha yayınlandı.

Mumya hikayesine yeni bir açılış yapacak olan filmin bu fragmanı daha önce de gördüğümüz uçak sahnesi ile açılışını yapıyor. Ardından ise filmin en kilit noktalarından birini öğreniyoruz. Aksiyon ve kovalamacanın bolca yer aldığı filmde hem Mumya filmlerinin vazgeçilmez sahnelerinden biri olan kumların havalanmasına da yer verilmiş.

Açıkçası Mumya hikayesini sevdiğim için bu filmi de büyük bir neşeyle izleyeceğimi düşünüyorum. Başrollerinde Tom Cruise, Russell Crowe ve Sofia Boutella’nun yer aldığı Mumya fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. Filmin 9 Temmuz’da gösterime gireceğini de hatırlatalım.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri