Need For Speed Payback’in ülkemizdeki fiyatı belli oldu

50


Daha yeni duyurulan Need For Speed’in yeni üyesi Need For Speed Payback’ın birincil yayınlanan trailerı oyuncular göre oldukça beğenilmiş ve hoş bir oyun geliyor denilmişti. Bilhassa aksiyon ve otomobil sahnelerinden nedeniyle Süratli ve Öfkeli 7 filmine benzetilen oyun için sonunda ülkemizde ne değin olacak sorusu yanıt buldu. Grafik ve hikâyesi açısından da epeyce doyurucu olacağa eş oyunun fiyatı maalesef cep yakıt türden. Lahza itibariyle Xbox Store, Playstation Store ve Origins üzerinden ülkemizde satışa sunulan oyunun indirimsiz etiket fiyatları platforma göre değişiklik gösteriyor. Origin üzerinden oyunun olağan sürümü 238 TL olarak gözükür iken  Deluxe Edition sürümü ise 317 TL olarak gözüküyor.

Ola Ki oyunu Playstation 4’de oynamak istiyorsanız Playstation Store üzerinden oyunun alışılagelmiş sürümüne 269 TL ve Deluxe Edition sürümüne ise 309 TL atamak zorundasınız. Ama değil ben Xbox One üzerinden oynayacağım derseniz ve EA Access üyesi iseniz Xbox Store üzerinden oyunun normal sürümünü 242 TL’ye Deluxe Edition sürümüne ise 328 TL’ye sahip olabilirsiniz. Fakat bir EA Access üyesi değil iseniz oyunun normal sürümüne sahip olabilmek için 269 TL ödemelisiniz. Deluxe Edition sürümü için ise 345 TL gibi bir rakamı gözden çıkarmalısınız. Sizce oyun aslında bu dek eder mi? Sizce de azıcık(cık) fiyatı yüksek değil mi? Ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri