Neill Blomkamp, Steam için kısa bir film yapıyor!

37


Bir zaman önce film kiralama servislerini de yayına sokan Steam platformundan bir izah etme yapılmış ve daha büyük bütçeli filmlerin sisteme geleceği belirtilmişti. İşte bu bağlamda beklenmeyen bir film, epeyce meşhur bir yönetmen kadar duyuruldu.

Daha önce District 9 gibi kayda değer bir filme imza atan, akabinde ise Elysium ve Chappie gibi farklı filmlerle de karşımıza çıkan Neill Blomkamp, Steam platformu için hazırlanan yeni filmini duyurdu. Kısa film olarak yayınlanacak olan bu filmin birincil fragmanı da yayınlandı. Filmin tanıtımında kullanılan “Denek kısa film” ibaresi ise kuşkusuz en dikkat çekici noktalardan birisi.

Fragmana baktığımızda ise yönetmenin zaten en tecrübeli olduğu bilim kurgu temasını görmekteyiz Yeniden bir ufo istilası olsa da Blomkamp muhtemelen bu filmde de tarzını konuşturmuş olacak. Hem fragmanda çok kısa da olsa meşhur oyuncu Sigourney Weaver’ı da görüyoruz. Hemen Şimdi ne vakit yayınlanacağı emin olmayan filmin fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri