Netflix’in ilk Türk dizisi için ünlü bir isimle anlaşılmış!

73


Ülkemizde de resmi olarak yayınlama hayatına başlayan netflix platformu, geçtiğimiz günlerde özel bir sunum yapmış ve bu sunumda platform için özel olarak hazırlanan birincil Türk dizisinin müjdesini de vermişti.Bazı dedikodular ortaya çıksa da dizinin süper güçleri olan bir şahsiyet üzerine odaklanacağını öğrenmiştik.

Drama türündeki dizinin konusu şu şekilde açıklanmıştı: “Genç bir adam, özel güçlere sahip olduğunu keşfeder. Derhal İstanbul ’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı, şehri ve tüm insanlığı korumak için elindeki bu güçleri kullanmayı öğrenmesi gerekmektedir. Bu yolculukta kendisine destek edecek arkadaşlarıyla harekete geçmekten diğer çaresi yoktur.”

Bugün ise dizinin başrol oyuncusuna dair belirli olmasa da manâlı bir haber ortaya çıktı. Bağımsızlık köşe yazarlarından biri olan Onur Baştürk, Netflix’in ilk Türk dizisi için Çağatay Ulusoy’a teklif götürdüğünü köşesine taşıdı. Şu sıralar İçerde dizisinde yer alan ünlü oyuncununbu projede yer alabileceği belirtilen. bununla beraber proje ile alakalı manâlı ayrıntı da belirlenmiş.

Baştürk’ün yazısına tarafından dizinin konusu ayrıca günümüz hem de Osmanlı döneminde geçecek. Çağatay Ulusoy’un doğaüstü güçlere sahip olacağı ve kendini bir anda osmanlı döneminde bulacağı kayıtlı. Hikayenin büyük bir prodüksiyon olacağı ve yalnızca Türkiye yok, öteki ülkelerde de alaka ile karşılanması için gerekli adımlarına tılacağı da belirtiliyor.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi hilesi