Oasis Games Yeni Oyunu Fringe Wars ’u Duyurdu

106


Yayınladığı oyunlarla ülkemizde büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Oasis Games yeni oyunu Fringe Wars ’u tanıttı. E3’te Sony göre PlayStation’a çıkması beklenen en iyi oyunlar aralarında gösterilen Fringe Wars çok yakında Steam ’deki yerini alacak.

Oyuncular ulusların ortadan kalktığı ve uzayın fazla şirketli gruplar tarafından yoklama edildiği bir evrende hayatta kalmak için birbirlerine karşı kıyasıya bir mücadeleye girişecekler. Bunu gerçekleştirmek içinse oyunun başında kendilerine sunulan 5 bambaşka gemiden birini seçip muhtemel olduğunda fazla çarpışmayı kazanmaya çalışacaklar. Seçilen her gemi ise öbür bir oynanışa sahip olacak ve kazanmak için uygun stratejilerin seçilmesini gerektirecek.

Oyundaki gemileri üstlendikleri görevlere tarafından Tank, Bariz Nişancı, Taarruz, Buluş ve Destek olarak 5 farklı sınıfa dağıtmak muhtemel. her biri kendine has görünüşe ve oynanışa sahip olacak gemiler, oyuncuları galip gelmek için farklı taktiklere ve oyun tarzlarına başvurmak zorunda bırakacak.

Oyuncuların karşısında takımdaki gemileri patlatarak belli bir puana ulaşmaya çalışacakları Team Deathmatch ve haritanın belirli noktalarını ele geçirerek aleyhinde takıma üstünlük kurmaya uğraşacakları Team Domination gibi alışıldık oyun modları barındıran Fringe Wars, rekabetçi oyunları seven oyuncular için özel bir MOBA moduna da sahip olacak.

Fringe Wars ’un göze çarpan bir başka yanıysa, oyunculara gemilerini farklı alanlara yönlendirilmiş geliştirmeler, ayrı silahlar ve yeni özelliklerle kişiselleştirme imkânı vermesi. Her geminin değiştirilebilir 4 parçası var ve oyucular 30 farklı modül arasından seçtikleri parçaları kullanarak birbirinden farklı gemi konfigürasyonları oluşturabilecekler.

Global duyurusu Sony kadar E3’te yapılan Fringe Wars yakın zamanda Steam’de yayınlanacak. İlerleyen dönemlerde konsollarda da yer alacak.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir