Örümcek Adam filmi kaç dakika olacak?

45


yayınlanan son fragmanı ile beklentilerimizi azıcık daha yükselten örümcek Adam filmi için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Posteri ile alay konusu olsa da eğlencesinden kararsızlık duymadığımız filmin ne dek süreceği de ortaya çıktı.

Yapılan açıklamaya göre Spider-Man: Homecoming filmi tam 130 dakika sürecek. Bu zaman ile Irom Man 3 ile benzer uzunluğa sahip olan Örümcek Adam filminin hikayeyi de göz önüne aldığımızda yeterli uzunluğa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bundan Böyle süper kahraman odaklı filmler aten 2 saat vivarından aşağıya da düşmüyor.

Marvel sinematik evreninde uzunluk rekoru ise hala Captain Amerika: Civil War’a ait. 146 dakika olan filmi peşine düşüp takip eden diğer film ise yine Kaptan Amerika serisine ait. Serinin ikinci filmi olan Winter Soldier ise 136 dakika uzunluğundaydı. MCU’nun rekorunu ise olasılıkla 2018 yılında çıkacak olan Infinity War sırtlayacak.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri