Overwatch’da Ay’a gitmeye hazırlanın

52


Blizzard’ın milyonlar satarak milyonlarca doları kasasına indirten başarılı FPS oyunu Overwatch, satmak rakamları bir yandan dursun, durmadan gelen güncellemeler ile birlikte içeriğini genişletiyor, bizlere kesintisiz görecek yeni şeyler ve tadlar getiriyor. Geçtiğimiz hafta sene dönümü güncellemesi ile onlarca yeni içeriğe kavuşan üretim, görünüşe bakılırsa fazla yakında bir yeni güncelleme daha alacak.

Sıradaki güncelleme ile birlikte oyuna Horizon Lunar Colony isimli yeni bir harita ekleniyor. Yeni haritamız ise bizleri dünyanın dışına, en yakın gök cismi olan avuç içi götürecek. Overwatch için oldukça tatlı bir değiştirme olacak yeni harita, aşağıdan da izleyebileceğiniz şekilde gayet hoş tasarlanmış gözüküyor. Şuan için test sunucusu yani PTR’da etkin edilen harita, bakalım ne süre resmi sunucularda karşımıza çıkacak. bununla beraber yeni güncellemenin Reaper ve McCree için de güçlendirmeler içerdiğinin altını çizelim.

İşte Overwatch’ın yeni haritasının ilk görüntüler:
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri