Overwatch’ın canlandırma filmleri devam edecek

76


Overwatch, keza profesyonel ayrıca de basit oynanış seçeneklerinin yanı sıra çok renkli ve bambaşka karakterlere sahip olan, estetik yönleri ile dikkat çeken bir yapım. Kendisine has sanat tasarımı doğruca kulvarındaki diğer oyunlardan bir-iki adım önde duran Overwatch, bir hikayeye de sahip.

Hikayesini alışıldık şekilde, bir süreklilik modu ile anlatmayan Overwatch, çoğunlukla hikayelerini karakterler üzerine yoğunlaşarak, onların görüntü açıları ile anlatır. Bu anlatıları dijital çizgi roman aracılığıyla yaptığı gibi, kısa canlandırma filmleri ile de yapar. “Animated Short” adı verilen bu seri şimdiye kadar çoğu karakteri az kalsın Disney Pixar kalitesinde görmemizi ve görsel bir şölene tanık olmamızı sağladı. En son Sombra için meydana çıkan Infiltration videosundan beri yeni video ile karşımıza çıkmayan oyun, görünürde yakında fazla daha fazlası ile karşımızda olacak.

Overwatch’ın esas çocuğu Jeffrey Kaplan, Polygon’a verdiği bir röportajda yeni canlandırma filmlerinin yapımda olduğunu söyledi. Firmanın herhalde yaparken en çok eğlendiği işlerden birisini olduğu söyleyen Kaplan, herhangi bir oynanış elementi ile uğraşmadan dosdoğru öykü anlatımına siklet verebildiklerini dile getirdi. Demin yeni videoların ne vakit geleceğine dair bir veri vermeyen Kaplan, işlerin şimdilik gayet iyi gittiğini söyledi.

En son yayınlanan, Sombra’ya özel canlandırma videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi hilesi