Paramanya, 2. yılını kutluyor

55


Netmarble Türkiye ’nin 6 milyon kullanıcıya sahip olan mobil masa oyunu olan Paramanya, Türkiye ’de 2 ’nci yılını kutluyor. bununla beraber Türkiye ’nin tek mobil e-spor oyunu olan Paramanya, yıldönümü şerefine tüm oyuncularını heyecanlandıracak ve oyun zevkini zirveye çıkaracak özel faaliyetler, sürpriz ödüller ve yeni karakterler sunuyor.

Paramanya ’nın yıldönümü sebebiyle oyuna giren her oyuncuya 1000 elmas kazanma şansı veriliyor. Ayrıca özel etkinlikleri tamamlayanları da sürpriz ödüller bekliyor.

Ücretsiz indirme, Türkçe seslendirme, bütün mobil cihazlara ahenklilik gibi özelliklerin yanı sıra Paramanya, oyunculara zarları yuvarlayıp ister arkadaşlarıyla ister aileleriyle dünyayı turlama fırsatı sunuyor. Hem oyunda yer alan 10 adet birbirinden ayrı harita, yepyeni şahsiyet kartları ve aksesuarlarla ziyafet hiç bitmiyor.

Paramanya ’nın 2 ’nci yaş gününü kutlayan Netmarble EMEA Pazarlama ve Mobil Direktörü Aras Şenyüz, “Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi, Paramanya ülkemizde de çok seviliyor. Kanuni Sultan Süleyman, Nasreddin Hoca gibi Türk tarihinin kayda değer karakterleri ile oynayabilme şansı tanıyan Paramanya, Türkiye Haritası ’yla da ülkemizde bulunan en kayda değer tarihi eserlerle kültürümüze özgü içeriklere sahip” dedi.

Paramanya ’nın Türkiye ’nin birincil mobil e-spor oyunu olduğunun altını çizen Aras Şenyüz, “Türkiye ’nin en sevilen mobil oyunlarından biri olmayı başaran Paramanya ’ya yeni içerikler ve maceralar ekleyerek Türk oyuncuların keyfini ve heyecanını daha nice yıllar zirvede yetişmek için çalışacağız” diye konuştu.

Basın Bülteni
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi hilesi