Paramanya turnuvasının Adana ayağı tamamlandı

52


Paramanya ’nın, Türkiye Paramanya Turu, Adana ’da yapıldı. Turnuvanın galibi ise heyecanlı ve çekişmeli maçların sonucunda, Oğuz Mercan oldu.

Deneyimli Paramanya oyuncularının galibiyet için yarıştığı turnuvaya Adana ’nın popüler yerlerinden Federal Coffee Co. ev sahipliği yaptı. Adana ’lı Paramanya ’cıların kozlarını paylaştığı turnuvada, birinci gelen oyuncu 2000 Elmas kazanırken, 2 ’nci 1000 Elmas ile ödüllendirildi. Turnuvanın Adana ayağında birinci olan Oğuz Mercan, Eylül ayında İstanbul ’da düzenlenecek Paramanya Büyük Şampiyonası ’nda yarışmaya da adalet kazandı.

8 kent, toplam 10.000 TL ödül havuzu

6 milyonun üstünde kullanıcıya sahip Paramanya oyununa olan ilgiyi yerine getirmek amacıyla Netmarble Türkiye, Gaziantep, Ankara, Adana, Trabzon, İstanbul, Bursa, Antalya ve almak üzere 8 şehirde Türkiye Paramanya Turu ’nu düzenliyor. Toplam ödül havuzunun 10 bin TL ’ye ulaştığı 2017 finallerine katılmanın yolu Türkiye Paramanya Turu ’nda başarılı olmaktan geçiyor.

Türkiye ’nin 1 numaralı mobil oyunu

Ücretsiz indirme, Türkçe seslendirme, tüm mobil cihazlara ahenklilik gibi özelliklerin yanı sıra Paramanya, oyunculara zarları yuvarlayıp ister arkadaşlarıyla ister aileleriyle dünyayı turlama fırsatı sunuyor. Keza oyunda yer alan 10 adet birbirinden bambaşka harita, yepyeni şahsiyet kartları ve aksesuarlarla ziyafet hiç bitmiyor.

Özel günlere ait etkinliklerle, sürpriz hediyelerle kesintisiz eğlenceyi ve telaşı zirvede tutarak Türkiye ’de ve bütün dünyada herkesi etkisine alan mobil oyun Paramanya, oyun tutkunlarına yeni aksiyonlar ve maceralar sunmaya devam edecek.

Basın Bülteni
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri