Peter Jackson yeni filmine ait ilk görüntüyü paylaştı

49


King Kong ve Hobbit gibi filmlere imza atsa da sinema severlerin kalbinde Yüzüklerin Efendisi serisi ile unutulmaz bir yer edinen Peter Jackson’ın yeni filmi geçtiğimiz yılın sonlarına içten duyurulmuştu. İşte Mortal Engines, Türkçe adı ile Yürüyen Kentler filmine ait ilk devlete ait görsel yine yönetmen kadar paylaşıldı.

Phillip Reeve’nin benzer adlı romanından uyarlanan ve Peter Jackson’ın daha önce Yüzüklerin Efendisi ve The Hobbit filmlerinde de beraber çalıştığı Philippa Boyens ve Fran Walsh ikilisi ile senaryosunu yazdığı filmde yönetmenliği ve görsel yönetmenliği ise yeniden beraber çalıştığı Christian Rivers üstlenecek.

Filmde trajik bir savaş sonrası dengelerin daha aşağı üstteki olduğu yeryüzünde dev makineler üzerine sabit olan şehirleri görme şansına erişeceğiz. Şahane bir dünyaya sahip olan kitapların filme nasıl yansıyacağını ise Peter Jackson’ın yayınlamış olduğu ve filme dair yayınlanan birincil konsept görselinde az çok düş edebiliyoruz. Birincil kitaptan uyarlanacak olan filmin 14 Aralık 2018’de gösterime gireceğini de hatırlatalım. Peter Jackson’ın Facebook profilinde kapak görseli olarak ayarladığı bu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri