Prag seyehati ödüllü turnuva kayıtları devam ediyor!

64


Bizimtek olarak Omen by HP’nin desteği ile yepyeni bir turnuvayla daha karşınızdayız. Bu League of Legends Turnuvası’nda keza eğlenecek hem de bol ödül kazanabileceksiniz. Türkiye’nin dört bir yanından League of Legends oyuncularını beklediğimiz bu turnuva için başvurular 13 Mayıs Cumartesi günü başlıyor. Turnuvaya emrindeki fakat ekip olarak katılmanız gerekiyor. Turnuvaya dahil olan takımlar, maçları ve program akışını site üstünde oluşturulacak özel sayfa ile rahatlıkla peşine düşüp takip edebilecek.

23 Mayıs Salı gününe kadar sürecek olan başvurular sonucu turnuva takvimini oluşturacağız ve yapılacak olan online elemeler sonucu finale kalan takımlar belirlenecek. Bütün maçlar online olarak gerçekleşecektir.

TURNUVAYA BURAYA TIKLAYARAK KAYIT OLABİLİRSİNİZ.

Elemeler ve maç takvimi

– Takımların kayıt olmasından sonradan ilk eleme maçları 26 Mayıs Cuma günü başlayacak ve 9 Haziran 2017’ye değin ön eleme turları tamamlanacaktır.

– kalan maçlar ve final maçı ise 19 – 25 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Ön eleme, çeyrek final karşılaşmaları 1, güya final ve final karşılaşması ise 3 maç üzerinden yapılacaktır.

* Onaylanan takımların kaptanları cep telefonu numaralarını mektup2@merlininkazani.com adresine göndermeleri gerekmektedir.

Ödüller

– Birinci olan takımın her üyesine Omen by HP oyuncu aksesuarı seti (Toplamda 5 set)

– Final maçında MVP seçilen oyuncu Ekim ayında Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da yapılacak olan etkinliğe HP’nin davetlisi olarak katılacak. Burada yapılacak olan turnuvada başarı gösterirse Omen by HP’nin sahibi olacaktır. (Bu ödülü kazanan oyuncunun yol, yemek yemek ve otel masrafları karşılanacaktır.)

– Bu ödüller açık havada verilecek olan oyun içi ödüller ise şu şekilde;

Birinciler:       5100 RP, Şanlı Ryze, Esrarengiz Kostüm, Gizemli Simgeİkinciler:        4100 RP, Esrarengiz Kostüm, Gizemli SimgeÜçüncüler:     3100 RP, Gizemli KostümDördüncüler: 2100 RP, Gizemli Kostüm
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri