Prey’in PS4 versiyonundaki düşük framerate sorunu can yakıyor

55


Bethesda, Prey’in PS4 versiyonu için yeni bir güncelleme yayınladı. 1.03 güncellemesi ile framerate ve karakterin kayma sorunların en ince ayrıntısına kadar giderilmesi beklenirken, oyuncuların yeni güncellemede sorunların daha da yaygınlaştığını ve animasyon esnasında yavaşladığını belirtti.

Xbox One’da bulunmayan geç denetim etme sorunu, PS4 versiyonunda mevcuttu ve ara sıra bıkkınlık yaratabiliyordu. Ayriyetten sürdürmek için  kullanılan kaydedilen dosyalar, PS4 versiyonunda bozulabiliyor ve oyuncuların emeklerini boşa harcattırıyordu. Yapımı 1.03 versiyonuna yükseltildiğinde bu sorunların besbelli kalktığı söylendi, ama oyuncular halen framerate sorunları ve karakteri iyice yoklama edememekten şikayetçi.

Yaklaşık 130MB büyüklüğünde olan güncelleme, oynanış esnasında yaşanan eşya silinmesi ve eşyaları tamir edememe gibi sıkıcı hataları düzeltirken framerate sorunları halen bulunuyor. Umarız Bethesda bir sonraki yayınlayacağı güncellemede bu sorunların üstesinde gelir ve kitlesinin canını daha pozitif sıkmaz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri