Project Scorpio’nun fiyatı ne değin olacak?

73


Microsoft, E3 öncesi yeni konsoluyla ilgili bilgiler paylaşmaya devam ediyor. Project Scorpio ile ilgili yakın bir geçmişte analistler göre ortaya atılan iddiaya göre Project Scorpio, 700 $ ’ın üstünde olacaktı. Bu iddia Windows Central ’dan Jez Corhen göre reddedilmişti.

Şimdi bu iddialara SegmentNext ’e yakın bir kaynak da katıldı. İddialara tarafından konsolun fiyatı 500 $ ’ı aşmayacak. Yani Jez Corhen ile birlikte analistlerden bambaşka düşünüyorlar. Microsoft ’un da her seferinde Project Scorpio ’nun ayrıcalıklı bir konsol olacağını ve fiyatının yüksek olmakla birlikte mevcutta Xbox One satın edinmek için ödenen rakamlardan pek farkının olmayacağını belirtiyor.

11 Haziran ’daki E3 konferansında Microsoft, bu soruların cevaplarını verecek. Sizce Project Scorpio ’nun fiyatları analistlerin bahis ettiği gibi 700 $ ’ın üzerinde mi olacak? Yahut Jez Corhen ve SegmentNext mi haklı çıkacak? Daha da önemlisi acaba Project Scorpio ’nun Türkiye ’de nasihat edilen satış fiyatı sizce ne kadar olacak?
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri