PS4’e sahip olma fırsatını değer biçmek gerekli

66


Bugün Facebook’da dolaşırken karşıma sponsorlu bir temas çıktı. Turkcell ile Sony birlikte PS4 kampanyası düzenlemişler. Birincil nesil PlayStation 4’ü, üç oyun ve üç aylık PlayStation Plus üyeliği ile birlikte 1.499 TL’den veriyorlar. ‘Bana ne?’ diyebilirsiniz şüphesiz, ama bir de taksitli ödeme seçeneği de koymuşlar ama dikkatimi çeken o oldu. Ayda 61,44 TL gibi faturaya eklenen taksitler ile 36 ayda da PS4’e sahip olunabiliyor.

Şöyle göz önünde bulundurmak lazım, önümüzde müthiş oyunlar var. God of War, Last of Us 2 ya da Death Stranding gibi. Bence herkesin oynaması gereken oyunlar aralarında olacak. PS4’ün fiyatını düşündüğümde de alınması çok kolay olmayan bir aygıt olduğunu biliyorum. Bu sebeple kişisel görüşüm bunu değerlendirmeniz yönünde. Üstelik önümüz yaz. Hem oynayamadığımız ayrıca de çıkacak oyunları göz önüne aldığımızda epeyce eğlenceli bir yazın bizi beklediği kesin.

Microsoft cephesinde şu an için böyle bir kampanya değil oysa yaz öncesi onlar da yapsa hiç kötü olmazdı.

Kampanya hakkında data alabileceğiniz sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri