Raiden serisi, bütün hızıyla devam ediyor

44


Raiden, 1990’lı yıllarca adıyla tanınan bir çabuk. Zamanında Gradius ve tarzı yapımlarla beraber shoot’em up piyasasında yarışan Raiden, bu yılın sonbahar aylarında beşinci oyunu ile bizlerle olacak. Uzun süredir devamlı çabuk, UZAYLI Interactive’in yayınladığı fragman ile kutlandı.


Raiden V: Directors Cut’da, serinin bir önceki oyunlarında görülmemiş yenilikler bulunacak. Bunların aralarında 1080p bakış özelliği, 3 yeni uçak, coop modu, seslendirilmiş hikaye ve duruma tarafından değişen arayüz bulunuyor. En ayrı özelliklerden birisi ise can barı getirilmesi, daha önceki oyunlarda düşmanlarınızın tek mermisi canınıza mal olurken, Directors Cut’da size birkaç baht daha veriliyor.

Raiden V: Directors Cut, bullet-hell tarzı oyunları sevenler ve türü merak edenler için bu senenin sonbaharında PC ve PS4 platformu için satışa sunulacak.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri