Razer’dan Destiny 2 ekipmanları geliyor

54


Oyuncular için dünya çapında önde gelen yaşam biçimi markası Razer , dünyanın en saygıdeğer oyun stüdyolarından Bungie ile Activision tarafından yayınlanıp dağıtılan oyunu Destiny 2 için ortaklığa girdiğini duyurdu.

Razer, oyunun PlayStation®4, Xbox One™ ve PC platformlarındaki çıkışını kutlamak için Destiny 2 temalı ürünlerden oluşan bir teçhizat seti hazırlayacak. Destiny 2 temalı sette bulunan Razer ürünleri şu şekilde: İkonik Razer DeathAdder ’ın en yeni ve en gelişmiş edisyonu Razer DeathAdder Elite; mekanik klavyelerin taktil hissini membran tuşların rahatlığıyla buluşturan Razer Ornata Chroma; tüm oyun platformlarıyla uyumlu olarak konfor sunacak şekilde tasarlanmış çok platformlu Razer ManO ’War Tournament Edition kulaklık; yumuşak yüzeyli fare altlıkları için endüstri kriteri olarak kabul edilen Razer Goliathus Speed.


Razer ’la çalışmaktan heyecan duyduklarını gösteren Bungie ’nin Marka ve Pazarlama ’dan sorumluluk sahibi Kreatif Direktörü Jim McQuillan şu açıklamayı yaptı: “Razer ile Destiny 2 oyuncularının ve aksiyon nişancı oynayanların seveceği yüksek kaliteli teçhizat serisi yaratmak için ortaklığa gitmekten büyük heyecan duyuyoruz. Ekibimiz, Destiny ’nin sanatını ve tasarımlarını Razer ’ın yüksek performanslı donanımlarıyla buluşturarak oyunculara Destiny 2 deneyimini özelleştirme imkanı sunacak harika fikirler geliştirdi.”

Destiny 2 bu yılın başlarında, konsolda tüm zamanların en büyük çıkış rekorunu kıran Destiny ’nin devamı olarak duyurulmuştu. Razer kurucu ortağı ve CEO ’su Min-Liang Tan ’ın Razer-Bungie ortaklığı için yorumu ise şu şekilde: “Destiny 2 bu yılın en fazla beklenen oyunlarından, PC ’ye gelmesi için dua eden bir hayran topluluğu var. Destiny ’nin yenilikçiliği ve derinliği oyun dünyasında iz bıraktı. Dünyanın en iyi oyun geliştiricilerinden biriyle, oyunun PC lansmanını teşvik etmek namına çalışacağımız için gururluyuz.”

Razer ’ın donanım seti Eylül ayında piyasaya çıkacak.

Basın Bülteni




Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri