RiME’in PC portunda büyük sıkıntı

54


Tequila Works, serüven dolu puzzle oyunu olan RiME’ı PC platformu ile beraber PS4 ve Xbox ONE’a için de satışa sunmuştu. Yapımın Unreal Engine 4 ile tabanlı olması, yapıma öbür bir hava katarken oyun motorunun sorunları bir zaman sonradan ortaya çıkmaya başladı.

PC ile beraber PS4 platformunda da görülen framerate sıkıntıları, ne yazık fakat yüksek ekran kartlarında da beliriyor. Özellikle Nvidia’nın son nesil kartları olan GeForce GTX1080Ti ve GTX Titan X’te bile en düşük ayarlarda 60 FPS’i geçilemiyor ve lag sıkıntıları ortaya çıkıyor. Framerate sorunları ile beraber oyun içi duraksamalar da ayrı bir can sıkıntısı. Youtube kullancısı soralapio, bir video yayınlayarak sorunu dile getirmiş.

Tequila Works, yeni bir güncelleme gelene kadar oyunculardan AA ve FXAA ayarından TXAA’ya değiştirmelerini önerdi. Fakat ayarlar değiştirilse bile sorunlar halen yüksek ekran kartlarında mevcut olarak görünüyor. Yapımın PC portu ile ilgilenen QLOC’nin yakında bu sorunları düzeltmesi beklenior.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri