RIME’ın performans sorunlarının sorumlusu DENUVO çıktı

46


Görüntüleri, tasarımları ve hikayesi ile bizleri hayli hoşnut etmeyi başaran RIME, PC platformundaki optimizasyon sorunları ile ne eyvah ama büyük bir hayal kırıklığı haline gelmişti. PC platformunda sade grafiklerine karşın epeyce sorunlu bir çıkış yapan RIME’ın düşük performasının sorumlusu olarak ise, kopya koruma yazılımı DENUVO gösterilmişti. Son aylarda kırılmaz denilip kesintisiz kırılan DENUVO ve yapımcılar ise sorunun Denuvo’dan kaynaklı olup olmadığından emin olamadıklarını, araştırmalarına devam ettiklerini belirtmişti.

Bugün ise korsanlar, RiME’ın kopya koruması Denuvo’yu kırdı ve ortaya skandal sayılabilecek bir gerçek çıktı. Kırılmış RiME’ı deneyen oyuncular, korsan sürümün hiçbir performans sorunu yaşamadığını, oyunun performans sorununun da Denuvo kaynaklı olduğunu ortaya çıkardı. Oyuncuların parasını vererek satın aldıkları bir yazılımın, korsan koruma yüzünden oynanamayacak derecede kötü çalışması ise, son yıllarda güveni ciddi derecede sarsılan Denuvo’nun işini hayli zorlaştıracak gibi gözüküyor.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri