Rising Storm 2: Vietnam’ın çıkış tarihi kesinleşti

52


FPS türünün en başarılı üyelerinden biri olan Red Orchestra’nın geliştiricisi Tripwire tarafından geliştirilen Rising Storm 2: Vietnam, bizleri ABD’nin cehennemi olan Vietnam savaşına götürüyor. Simülasyon vari oynanış özellikleri, başarılı grafikleri ve özelleştirme imkanları ile oldukça neşeli bir FPS deneyimi vaad eden Rising Storm 2: Vietnam, Steam üzerindeki 36 TL’lik uygun fiyatı ile de oyuncuların ilgisini çeken bir yapım.

Şuan için herkese bedava olarak açık beta testi yapılan Rising Storm 2: Vietnam’ın belirlenmiş çıkış tarihi ise bugün belli oldu. Oyunun Steam mağaza sayfasında da görülebileceği üzeren Tripwire’ın yeni FPS’i Rising Storm 2: Vietnam, 30 Mayıs’ta resmi olarak çıkış yapacak. Oyunun bu tarihe kadarki açık beta testine ise ücretsiz olarak katılabileceğiz. Rising Storm 2: Vietnam’ın Steam mağaza sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri