Ron Perlman’dan yeni Hellboy’a “bol talih”

62


Geçtiğimiz hafta yayınladığımız bir haber ile, Stranger Things’den tanıdığımız başarılı oyuncu David Harbour’un yeni Hellboy filminde kızıl şeytanımızı canlandıracağını söylemiştik. Hellboy’u birincil iki filmde oynayan ve doğrusunu bildirmek icabında bu karakteri bu dek sevmemizi karşılayan Ron Perlman, daha sonra iptal olan üçüncü film hakkında açıklamalarda bulundu.

Normalde bir üçleme olarak planlanan Hellboy’dan uzun vakit ses çıkmayınca hayranlar dolayısıyla yeni film hakkında umutsuzluğa kapılmaya başlamıştı. Guillermo del Toro’nun geçtiğimiz Şubat yaptığı “yüzde yüz konuşuyorum, bir devam filmi olmayacak” açıklamasıyla da bu umutsuzluğu resmileştirmişti.

Ancak fazla geçmeden, geçtiğimiz aylarda Hellboy’un becerikli Mike Mignola heybetli bir haber vererek serinin R-Rated olarak yeniden başlatıldığını söyledi. Game of Thrones’un yönetmeni Neil Marshall tarafından çekilecek olan film çok daha karanlık ve şiddet içerikli olacak.

Ron Perlman, geçtiğimiz hafta sonu katıldığı Motor City Comic Con’da cevapladığı sorular aralarında yeni Hellboy’a da yer verdi. “David Harbour iyi bir adam. Konu HB’nin baştan çekimi olunca üstüme düşen devir, ona en iyi dileklerimi sunmaktır,” dedi.

Perlman’a şüphesiz çok eskiden ufaktan da olsa ortaya çıkmış olan Hellboy 3’ün detayları da soruldu. “Yapılsaydı bayağı destansı ve çözümleyici bir film olacaktı” diye konuşan Perlman’ı Hellboy rolü ile çok özleyeceğimiz belli.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri