Seven Knights’a Kudretli Dellons geliyor

134


Netmarble Games, Seven Knights için hazırladığı, yeni karakteri Kudretli Dellons ’un da bulunduğu büyük güncellemenin yapılacağını duyurdu. Son güncellemede özel kahramanlardan Yedi Şövalye ’ler birincil kudretli kahramanlarını oyuna katılıyor.

Kudretlenmesiyle Dellons, yedi şövalyelere düşman olan bir Kara Şövalye oluyor ve hem hikayede, keza de savaşta büyük değişikliklere sebep olacak yeteneklere kavuşuyor. Artık oyuncular, yeni bir Kara Şövalye ’nin doğmasıyla kaosa sürüklenen kahramanların, güncellenen hikayesini YouTube kanalından peşine düşüp takip edebilir. Kudretli Dellons karakterinin oyuna pek fazla icat getireceği varsayım ediliyor.

Güncelleme ile birlikte Seven Knights 12. alan de kapılarını açıyor. 12. Bölge ’de brülör kayalar ve kuvvetli canavarların yanı sıra, oyunculara destek olan maskotlar da yer alıyor. Kudretli Dellons güncellemesi için Netmarble yedi gün süren, 6 yıldız kahraman ya da 6 yıldız Güçlendirme Kristali gibi değişik Süre Kutusu ödülleri taşıyan bir faaliyet hazırladı. Oyuncular ödüller için zorunlu olan Vakit Kutusu ’nu asıl ekranda zahmetsizce bulabiliyor.

Ayrıca Netmarble Kudretli Dellons için yeni bir kostüm hazırladı ve Dellons ’u Çağırma Dükkanı ’ndan alınan 50. kahraman olarak ilan etti. Güncellemeden sonraki üç hafta içerisinde Dellons ’u kudretlendiren oyuncular, 6 yıldız Kahraman Seçici kazanacak. Netmarble bununla beraber özel bir kampanya ile Yedi Şövalye Seçici ’yi de satışa sunuyor.

Basın Bülteni
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir