Shameless’in Türk uyarlamasının kanalı ve oyuncuları kesin oldu!

133


Showtime kanalının reyring rekorları kıran ve özellikle ülkemiz dahil bütün ülkelerde büyük hayran kitlesine sahip olan Shameless, bildiğiniz gibi uyma olarak ülkemizde de yayınlanacak. Utanmazlar olarak yapılacak dizi için araştırmalar bundan aylar önce başlamıştı. Ama bildiğiniz gibi dizide oldukça bol baskı, küfür, erotik, içki ve uyuşturucu, bolca bel altı espiriler mevcut. Ben de dahil herkesin merak ettiği şey bu gibi sahnelerin ülkemiz uyarlamasında nasıl ekranlara yansıyacağı idi. Bu sorular hala daha merak edile dursun, dizi ile alakalı öbür bilgiler geldi. Söylenene kadar çekimleri Temmuz ayında başlayacak olan dizi Eylül ayında FOX TV ekranlarında yayınlanacak.

Bu açıklamanın peşinde ise bir yorumlama da yapımcı şirketten geldi. Şirket yaptığı açıklamasında dizinin başrollerinden ikisinin emin olduğunu söyledi. Yapılan açıklamaya tarafından Shameless Türkiye uyarlaması Edepsiz dizisinde kesinleşen oyuncular Hazal Kaya ve Burak Deniz oldu. Söylentilere göre Hazal Kaya’nın canlandıracağı karakter, Shameless dizisindeki Fiona karakteri olacakmış. Ama bu tabii ama yalnızca rivayet. Yani Hazal Kaya ve Burak Deniz’in şu anda hangi karakterleri canlandıracakları emin yok lakin bu konuda çıkan söylentiler çok büyük olasılıkla içten. Çünkü yapımcı şirket Med Üretim, Hazal Kaya’nın dizinin ana karakterlerinden birisi canlandıracağını söyledi. Yani olasılıkla bu kişilik Fiona karakteri olacak.

Bakalım diziyi ülkemiz koşullarında nasıl uyarlayacaklar bekleyip göreceğiz. Ama umarım klasik Türk dizileri gibi aşk-meşk konusuna çevirmezler. Zira Shameless gibi bir efsaneyi aşk dizisine döndürmek çok büyük bir yıkım olur. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Keza dizinin nasıl olacağı keza de Hazal Kaya’nın Fiona karakterini nasıl canlandıracağı konusunda.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi hilesi