Shenmue 3, 2018’e ertelendi

17


Dreamcast’te yer alan ve konsolla özleşmiş önemli yapımlardan biri kuşkusuz Shenmue. Shenmue, 1980’ler teması ve insanı içten etkileyen hikayesi ile, Dreamcast’in ölümünden daha sonra kendinden bahsettirmeye yetiyor. Oyunun orijinal yapımcısı Yu Suzuki, serinin geri dönmesi ile beraber hayranlarını tekrar sevindireceğinden emindi. İki sene öncesinden başladığı Kickstarter, beklediğinden daha fazla alaka fark etti ve Shemue 3’ün yapımına başladı.

2017 senesinde çıkmasını beklediğimiz Shenmue 3, ne yazık ama ertelenmiş bulunuyor. Shenmue’nün Youtube kanalında konuşan Yu Suzuki, gelişen teknoloji ile karakter ve çevre modellemelerinin daha iyi olacağına söz vermiş bulunmakta, lakin bizden yalnızca 2018’in ikinci yarısına kadar beklememizi istiyor.

Genelde ertelenen bir yapıma oyuncu toplulukları sinirle bakarken, Shenmue topluluğu, bu durumu anlayışla karşılıyor ve sabırla bekliyor.Yu Suzuki ve arkadaşları Shenmue’nün ününü geri getirme konusundaki beklentilerimiz bir hayli yüksek.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri