Shenmue 3’ün E3’ü pas geçeceği açıklandı

49


Oyun dünyasına iz bırakan serilerden biri olan Shenmue’nun 3. oyunu E3 2015 fuarında Sony desteği ile duyurulmuş ve Kickstarter süreci başlayan oyun akabinde zorunlu bağışı da toplamıştı. Aradan koskoca iki yıl geçmesine rağmen oyun hakkında malesef hala tatmin edici bir bilgiye sahip değiliz. Bu E3 fuarına “oynanış videosu kazanç mi acaba?” diye merak ederken oyundan kötü haber geldi.

Shenmue 3 ekibinden yapılan açıklamaya tarafından oyun E3 2017 fuarını malesef pas geçecek. Buna karşın aylık güncellemeleri paylaşacaklarını gösteren üretim ekibi yeni bir video daha yayınlamış durumda. 57 saniye süren bu yapımcı günlüğü videosunda yeni bir karakter görmekteyiz.

Açıkçası bu kadar ağır ilerleyen yapım sürecinden sonradan oyunun ne zaman çıkacağını kestirmekte zorluk çekiyorum. Görünüşe Göre birkaç sene daha beklememiz gerekiyor. Yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri