SK Gaming eSpor arenasına Team Razer ile çıkıyor

80


Oyunculara yönelik ürünleriyle belli ve son dönemde bulut öncelikli akıllı telefon, üç ekranlı laptop gibi ayrı proje yatırımlarıyla anılan global yaşam biçimi markası Razer™ ve dünyanın en tanınmış eSpor markaları aralarında başı çeken SK Gaming aralarındaki yeni stratejik ortaklığı duyurdular. eSpor dünyasına keza girişimci hem yatırımcı olarak katılan ilk şirketlerden biri olan Razer ve eSpor organizasyonu yerine getirmek nedeniyle kurulan ilk oyun topluluklarından biri olan SK Gaming ’in ortak çalışmalarının coşku yaratması bekleniyor. Razer ve SK Gaming 1997-98 ’de birbirine yakın dönemlerde kuruldular, bugün ise oyun dünyasının en kıymetli markaları aralarında sayılıyorlar. Her iki marka eSpor ’un öncüleri arasında yer aldı ve eSpor ’un bugün herkesin konuştuğu profesyonel ve rekabetçi bir ekosistem, multi milyon dolarlık bir endüstri haline gelmesinde liderlik etti.

Razer ve SK Gaming arasındaki anlaşma özel audio ürünler sponsorluğu üzerinde yoğunlaşacak. Razer tüm SK Gaming ekibine en yeni pro-audio ürünlerini verecek. Karşılığında ise SK Gaming takımının oyuncuları Razer ’ı mahsul geliştirme, araştırma ve inovasyon süreçlerinde destekleyecek. Dünyanın en iyi eSporcularından birkaçını çatısı aşağı toplayan SK Gaming ’in Razer ’a inovatif ürünlerle ilgili vereceği geri bildirim ve fikirlerin çok faydalı olacağına şüphe değil. Razer böylece, oyuncular için oyuncular kadar geliştirilmiş ve en sıkı oyuncunun bile tüm ihtiyaçlarını gideren ekipmanlar yaratma misyonunu yerine getirmekte birkaç adım öne geçmiş olacak.

Razer ’ın kurucu ortağı ve CEO ’su Min-Liang Tan konuyla ilgili şöyle diyor: “SK Gaming gibi bir eSpor dominosuyla çalışacağımız için fazla heyecanlıyız. Kazanma hırsımız ve rekabetçi oyunlara duyduğumuz aşk genlerimizden geliyor ve karşılıklı. Birlikte eSpor ’un yeni kilometre taşlarını oluşturacağız.”

SK Gaming ’in direktörü Alexander Müller ’in yorumu ise şu şekilde: “Razer ’la çalışacağımız için harika derecede heyecanlıyız. Oyuncularımız için kusursuz ses en önemli şeylerden biri ve Razer bir uçtan bir uca takımlarımızın olası olan en iyi şartlarda oynayacağından eminiz. Ayrıca SK Gaming keza Razer on senelerdir eSpor ’un gelişimine katkıda bulundular. Şimdiki hedefimiz ise birlikte daha ileriye gitmek.”

Razer ’ın eSporcularla iki taraflı araştırmalar yapma geleneği, dünyanın en iyi oyuncu ekipmanlarından bazılarının ortaya çıkışına olanak sağladı. Dünyanın birincil mekanik oyuncu klavyesi Razer BlackWidow, dünyanın en çok satan oyuncu faresi Razer DeathAdder ve ikonik Razer Kraken kulaklık ailesi, Razer ’ın profesyonel oyuncularla çalışmasının sonucu olarak ortaya çıktı. Ve natürel ancak Razer ’ın ünlü motto ’sunun: “For Gamers. By Gamers”.

Team Razer çatısı aşağıda birleşen ve eSpor arenasında uğraş veren takımlar aralarında SK Telecom T1, eLevate, Team Liquid, paiN Gaming ve Xian da yer alıyor.

Basın Bülteni
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi hilesi