Snes Classic az kalsın peynir ekmek gibi satıyor

113

Bildiğiniz gibi son dönemde efsaneleşmiş konsolların yenilenen küçük ya da klasik versiyonları ile karşılaşıyoruz. Birçok kayda değer işyeri 80 ve 90’lı yıllarda çıkardıkları konsolları tazelenmiş bir şekilde yeniden karşımıza çıkarıyor. Bu firmaların başında ise ast oysa o yıllara damga vuran Nintendo geliyor.

Gameboy Classic söylentileri devam ederken Nintendo‘nun geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü SNes Classic ürününden haberler de gelmeye devam ediyor. Çıkması ile birlikte yalnızca Japonya’da değil, Avrupa ve Amerika’da da epeyce popüler bir ışık halkası gelen cihazın satmak rakamları açıklandı. demin batıya gelmese de farklı alanlara yönlendirilmiş yollar ile batılı oyuncuların da ulaştığı cihazın birincil 4 günde 368.000 adetten fazla sattığı açıklandı.

Sıradaki mahsul Gameboy Classic olabilir

Satış rakamına baktığımızda Nintendo‘nun oldukça başarılı bir iş çıkardığını söyleyebiliriz. Daha önce NES Classic modelini de piyasaya süren ve her iki modeli de limitli sayıda üreten firma, böylelikle ürünlerin popülerliğini de korumaya devam ediyor. Ilk Kez da belirttiğim gibi bu satmak rakamından sonra muhtemelen patenti alındığına dair dedikoduları gelen Gameboy Classic modelini de göreceğiz gibi.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir