Sonic Mania’nın çıkış tarihi ve fiyatı belirlenmiş oldu

46


Sega, özellikle bu yıl uyguladıkları PC portları ve çıkaracakları oyunlarla, adından çokça bahsettiriyor. 90’ların başındaki şöhretini bir şekilde geri kazanmaya çalışan yapımcılar, öncelikle Sonic Mania ile iki boyutlu alışılmış Sonic serisini geri getirecek ve sonrasında yeni bir üç boyutlu serüven ile Sonic Forces’ı yıl sonunda satışa sunacak.

İçinde bulunduğumuz senenin başından beri ne zaman çıkacağı belirli olmayan Sonic Mania’nın, en azından bu yazın çıkacağı Steam’deki sayfasında belirlenmişti. Oyuncular göre beklenen yayınlanma tarihi ise, dün Sonic the Hedgehog’un Youtube kanalında, özel bir animasyonla birleştirilen ön-sipariş fragmanı ile açığa çıktı.


Fiyatının 20 dolar civarında olacağı hakkında söylentiler olan Sonic Mania, 15 Ağustos’ta PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için satışa sunulacak. Animasyonun ardına koyulan emek ile Sega’nın bu yapımı önemsediği ise fazla emin oluyor.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri