Sony, E3 2017’de yeni bir el konsolu tanıtacak

65


Konsol denilince akla direkt şüphesiz ki Sony geliyor. Zira şimdi konsol piyasasını büyük oranda domine eden şirket, görünen o ama en büyük kazanç kapısı olan konsol piyasasını kolay kolay bırakmayacak. E3 2017 fuarında özel bir konferansa hazırlanan şirketin yeni bir konsol tanıtacağı konuşuluyordu ama sonunda şirketin ne tanıtacağı belirlenmiş oldu. Söylenene göre şirket, Playstation’ın geliştirici ekibi tarafından geliştirilen yeni bir el konsolu duyuracak. Bildiğiniz gibi Nintendo firması yakın bir geçmişte Nintendo Switch konsolunu piyasaya sürmüş ve iyi bir rakam elde etmişti. Söylenene göre Sony de piyasayı kızıştırmak ve rakiplerinden biri olan Nintendo firması ile olan yarışını sürdürmek için böyle bir radikal karar almış. Çin’de bulunan bir oyun portal sitesini özel etkinliğe ağırlama eden Playstation Çin ekibi, davetiyede yeni bir konsolun duyurulacağını ve bu konsolun PSP 3 adında olacağını belirtmiş.

Ancak natürel ancak konsol oyuncularının bazıları bu durumdan memnın yok. Çünkü oyunculara tarafından şirket fazla yakın tarihler arasında konsollar çıkarıyor ki bu da haliyle biz oyuncuları etkiliyor. Çünkü bildiğiniz gibi ortalıkta dolanan söylentilere tarafından Sony, Playstation 5’in üretimine 1-2 sene içerisinde başlayacak. Şu Anda hâl böyle olunca tabii oysa Playstation oyuncuları azıcık sitem ediyorlar. Bakalım Sony, Nintendo’ya ve Microsoft’a nasıl konsollarla yanıt verecek merakla bekleyip göreceğiz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri