Souls atmosferini sevenler bu oyuna bayılabilir

51


Bir Takım oyunlar vardır, daha sonra gelen çoğu oyuna ön etap oldukları gibi ilham kaynağı da olurlar. işte bu oyunlardan birisi de şüphesiz Souls serisi oldu. Demon’s Souls sonrası meydana çıkan Dark Souls serisi ve Bloodborne ile birlikte “Souls türevi” dediğimiz bir oyun türü de ortaya çıkmış oldu.

İşte egemen bir ekip göre geliştirilen Blasphemous isimli oyun da bu türe girecek oyunlar arasında yer alıyor. Souls oyunlarından esinlendiği oldukça açık olan yapımın Kickstarter süreci de başladı. Kickstarter için 50.000$ gibi epeyce cuzi diyebileceğimiz bir hedefe sahip olan oyun 2D oynanışa sahip bir Souls oyunu gibi de duruyor.

Blasphemous’u diğer oyunlardan ayıran en büyük nitelik ise yalnızca oynanışın değil atmosferinin de fazlasıyla Souls oyunlarını andırması. Doğrusu metroidvania tarzı güzel bir harita ve esrarengiz bir hikayeye sahip olursa Blasphemous fazlasıyla iş yapabilir. oyunun Kickstarter sayfasına buradan, videosuna ise aşağıdan göz atabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri