Star Citizen’ın üretim aşamasından yeni video geldi

81


Kickstarter üzerinde yapılan kampanya ile fonlanan Star Citizen, son yılların PC tarafında en çok beklenen ve Hype’lanan oyunlarından biri. CryEngine ile geliştirilen Star Citizen, içerisinde bulunduracağı heybetli âlem ve her oyuncu tipine yerinde oynanış seçenekleri ile birçok oyuncunun ilgisini çekmeyi başarıyor. Geçtiğimiz günlerde ise Robert Space Industries’den yapılan yorumlama ile Star Citizen’ın toplam bağış miktarının 149.000.000 dolar’a ulaşmış olduğu belirtilmiş. Oyuncu sayısını da 1.808.777 kişiye çıkaran Star Citizen, bu hızda büyümeye devam ederse, oyun dünyasının en büyük yapımlarından biri olacak gibi gözüküyor.

Bugün ise Robert Space Industries, oyunun yapım aşamasından yeni bir video yayımladı. Yayımlanan yeni videoda oyunun özellikle enerjik ışıklandırması ve sis efektlerinin nasıl yapıldığı oyunculara gösteriliyor. Video’nun 20. dakikasından itibaren yeni efektlerin nasıl çalıştığını ve nasıl yapıldığını inceleyebilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri