Star Wars: Battlefront 2’nin oynanış videosu sonunda sızdı

43


Biz oyuncuların ve bilhassa Star Wars evreninin hayranları kadar merakla beklenen Star Wars: Battlefront oyununun yenisi Battlefront 2 için kayda değer bir akış geldi. Unreal SjS adlı bir Youtube kanalının sızdırdığı 14 saniyelik videoda çabucak Battlefront 2’nin oynanışını görebiliyoruz. Bundan 2 yıl önce ilk oyununu piyasaya süren EA Games, satış konusunda oldukça iyi bir rakam elde etmiş ve hâliyle mutlu olmuştu. Rakamlardan hoşnut olan şirket derhal çalışmalara başlayarak oyunun yenisini duyurmuştu. Oysa yeni çıkacak oyunun, birincil oyuna kadar daha farklı olacağını biliyoruz. Zira bildiğiniz gibi ilk oyunda olmayan mantıksal bağ modu, ikinci oyunda olacak.

İşte sırf bundan dolayı bile oyuncular göre ilgiyle beklenen oyun, birincil yayınlanan tanıtım videosu ile de epeyce beğenilmişti. Derhal sızdırılan videoda ise yeniden oyun içi bir takım görüntüler de görüyoruz. Muhtemelen oyunun geliştirilmesinin birincil aşamalarında çekilen bu videonun oyunun akıcılık modundan olduğu varsayım ediliyor. Grafiklerine takılmaksızın, sizce oyun EA Games’in hedefi olan birincil 5 ay içerisinde 14 milyon kopya satabilir mi? Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri