Steam’deki dar oyun

74


PC oyun dünyasının en büyük platformu olan Steam, yaptığı indirimler ve gelişmekte olan ülkeler için uyguladığı yerinde fiyat politikası ile ülkemizde de bir hayli popüler bir platform halini almış durumda. İrili ufaklı binlerce oyunu içerisinde bulunduran Steam, bazı gizemlere de konut sahipliği yapıyor.

Steam dost listenizde şimdiye değin bir takım oyuncuların SpaceWar isimli bir oyun oynamış olduğunu görmüşsünüzdür. Oyunu Steam üstünde aradığınızda ise ne yazık ancak böyle bir oyun gözükmüyor. Çoğunlukla korsanların, eski oyunlarda korsan olarak çevirimiçi oynamak için kullandıkları bir oyun olan SpaceWar isimli oyun, meğer fiilen de Steam üstünde bulunuyormuş. Oyun yapımcılarının Steam’in özelliklerini denemek ve sınamak için kullandıkları bir deneme oyunu olan SpaceWar’ı siz de PC’nizde çalıştırmak isterseniz, Başlat Menüsüne “steam://run/480” yazdığınızda Steam otomatik olarak açılacak ve SpaceWar oyunu inmeye başlayacaktır. Sadece 10 MB boyutunda olan ve fiilen bir test yazılımı diyebileceğimiz oyun epeyce basit mekaniklere sahip ve MS-DOS oyunlarına benziyor.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri