Tekken 7 en seri kırılan Denuvo korumalı oyun oldu

62


Dövüş oyunları denildi mi akla ilk gelen yapımlardan biri olan Tekken serisi, 7. oyunu ile yeniden bizlere oldukça sert bir dövüş deneyimi sunmayı başaran bir yapım oldu. PC platformu için de hazırlanan yapım, Unreal Engine 4 grafik motorunu kullanıyor. Görsel anlamda da alışılmış Tekken hayranlarının beklentilerini karşılayan Tekken 7, yeni oyunda oldukça derin bir hikaye anlatımını da Tekken hayranlarına sunuyor. Çözümleme ve kullanıcı yorumlarında da başarılı gözüken üretim, PC platformunda Denuvo ile korunuyordu.

Geçtiğimiz hafta RiME’ın yaşadığı performans sıkıntılarının sorumlusunun Denuvo olmasından daha sonra, bütün PC oyuncuları Denuvo’ya az kalsın savaş açmıştı. Sadece RiME değil, geçmişte Denuvo ile korunan bütün performans tedirgin yapımların da Denuvo kaynaklı olduğunu savunan oyuncular, RiME’dan daha sonra oyun medyasının da desteğini arkasına almıştı. Bugün ise Tekken 7’nin de Denuvo koruması kırıldı. Çıkışından sadece 4 gün daha sonra kırılan Tekken 7, Denuvo ile korunup en süratli şekilde kırılan oyun rekorunu da eline almış oldu. Bakalım yapımcılar getirecekleri bir güncelleme ile Denuvo korumasını oyundan adamakıllı kaldıracak mı?
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri