The Division 1.7 güncellemesinden birincil teferruat

41


Çıkışından kısa bir zaman ilk kez yakalamış olduğu yoğun ilgiyi kaybeden Ubisoft’un MMOTPS oyunu The Division gelen güncellemeler ile birlikte kendini toplamaya başladı. özellikle Survival DLC’si ile kaybettiği oyuncu sayısını baştan kazanmayı başaran Tom Clancy’s The Division, geçtiğimiz haftalarda The Division oyuncuları tarafından yoğun şekilde beklenen PvP mod’una sahip The Last Stand DLC’sine kavuşmuştu.

Ubisoft ise yaptığı açıklamalar ile The Division için yeni güncellemeler gelmeye devam edeceğini ve oyunun içeriğinin gelen DLC ile sınırlı kalmayacağını açıklamıştı. Bugün ise oyunun 1.7 güncellemesi ile ilgili birincil bilgiler paylaşıldı. Yeni güncelleme ile birlikte aylık ve haftalık olmak oyune yeni faaliyetler eklenecek. Bu etkinliklere katılarak oyun içerisinde farklı kozmetik eşyalar kazanabileceğiz. Faaliyet sırasında ise yapılacak düzenlemeler ile birlikte ara sıra canımız 3 katına çıkabilecek ya da hasarımız benzeri yarıya düşürelebilecek. Bu gibi kısa süreli düzenlemeler ile etkinliklerin keyfi artırılmaya çalışılacak. Güncellemenin tamamen ne zaman yayımlanacağı ise şuan için kesinleşmiş değil.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri