The Order 1886’nın devam oyunu E3’te duyurulabilir

61


Önümüzdeki ay gerçekleşecek olan ve bizim de kanımca uygun peşine düşüp takip edeceğimiz E3 2017 fuarında çoğu yeni oyunun duyurulması bekleniyor. İşte bu oyunların arasında The Order 1886’nın üretim firması olan Ready At Dawn’ın yeni oyunu da olabilir.

Firma The Order 1886’dan sonradan daha ufak bütçeli oyunlara yönelmiş ve De-formers ile Lone Echo isimli oyunların duyurusunu gerçekleştirmişti. Fakat E3 öncesi gelen dedikodulara bakacak olursak firma büyük bütçeli bir oyun üzerinde çalışıyor. Diğer Taraftan yapım aşamasında olan bu oyunun The Order 1886’da olduğu gibi AAA kalitede bir oyun olduğu da belirtilmiş.

Diğer Taraftan gelen bu dedikoduları firmanın açmış olduğu iş ilanları da destekliyor. Bölüm tasarımcısı arayan firma meslek ilanında AAA vurgusunu yaptığı gibi yeni oyunun TPS ve konsol oyunu olduğunu da belirtmiş. Akla gelen ilk oyun ise ast oysa The Order 1886’nın devam oyunu oluyor. The Order 1886’nın sonunu göz önüne aldığımızda ise E3’ü beklemek için bir niçin daha ortaya çıkmış oluyor.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri