Thor: Ragnarok için olağanüstü bir duvar ilanı yayınlandı

64


Serinin ola ki de en gösterişli ve eğlenceli filmi olacağını daha yayınlanan birincil fragmanından emin edenThor Ragnarok için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Thor ve Hulk’un merkezde olacağı film için oldukça başarılı bir afiş yayınlandı.

Kaptan Amerika’nın birincil filminden beri bütün solo filmlerde tayin bölge Andy Park, Marvel sinematik evrenine özel olarak hazırlanan bir kitap için fantastik bir çalışmaya imza atmış. Thor’un merkezinde olduğu bu posterde alt kısımda ise Hulk, Loki, Odin ve Valkyrie karakterlerine ye verilmiş. Arkadaki planda ise Cate Blanchett kadar canlandırılan Hela’nın silüetini görüyoruz.

Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins ve Idris Elba gibi deneyimli aktörleri izleme şansına erişeceğimiz filmde hem Mark Ruffalo, Cate Blanchett ve Karl Urban gibi manâlı isimler de bulunuyor. Filmin 3 Kasım’da gösterime gireceğini de hatırlatalım.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri