Tom Hardy’nin Venom’u canlandıracağı açıklandı!

76


örümcek Adam ve karakterlerinin haklarını elinde bulunduran Sony bildiğiniz gibi Marvel ile ortak bir ilerleyiş gösteriyor. örümcek Adam filmi için Marvel ile anlaşan Sony, buna rağmen kendi evrenini yaratmakta da istikrarlı. Bunun ilk adımı olarakta Venom filminin geleceği daha evvelden açıklanmıştı. Geçtiğimiz saatlerde ise firma bomba bir açıklama yaptı ve Venom karakterini canlandıracak olan sürpriz ismi duyurdu.

Firmanın Twitter hesabından yapılan açıklamaya tarafından meşhur oyuncu Tom Hardy, Venom filminde başrolü kapmış durumda. The Dark Knight Rises filmindeki Bane performansı ve Mad Max performansı dışında oynadığı tüm rollerin hakkını veren Tom Hardy, bu sefer de siyahlara bürünecek.

Bu duyurunun yanı sıra filmi Zombieland filminden de hatırlayacağımız Ruben Fleischer’in yöneteceği de açıklandı. Duyuruda dikkat çeken bir öteki detay ise kullanılan “Sony’nin Marvel Evreni” ibaresi oldu. Ilk Kez da dediğim gibi firma muhtemelen kendi Marvel evrenini, elinde bulundurduğu lisanslar ile oluşturacak.

Eddie Brock karakterini canlandıracak olan oyuncunun Venom performansını açık konuşmak gerekirse büyük bir ilgiyle bekliyoruz. Bu sürpriz ilan hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri