Tropico 6 duyuruldu

123


Kent kurma ve yönetme oyunları günümüzde halen fazla popüler. Tropico ise manâlı ve adı aşina yapımlar arasında bulunuyor. Kalypso Media, hayranlarını sevindirmek ve Tropico ismini daha ileri taşımak için yeni ortakları olan Limbic Entertainment adlı oyun gelişitirici stüdyo ile anlaştı.

Tropico 6, Unreal Engine 4 motoru ile çalışıyor ve birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Adalar arası köprü kurabilir, turistlere özel yerler açabilir, geliri arttırmak için dünyanın ikonik yapıtlarını çalabilir ve adanıza ayrıntılarıyla hükmetmek halka açık konuşmalarda bulunabilirsiniz. Daha bir fazla öbür mekanik bulunduran Tropico 6, şu esas dek seride yer alan bütün oyunlardanki en büyük haritaya ve en geniş modifikasyon yelpazesine sahip olacak.

Tropico 6, 2018 senesinde PC, PS4 ve Xbox One platformları için satışa sunulacak. Oyuna ait fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri