Türk yapımı Fantasy ERA desteklerinizi bekliyor

53


Fantezi ve strateji türünde yeni bir Türk oyunu Steam Greenlight evresinde desteklerinizi bekliyor. Tamamı bir birey kadar, öğrenci  bütçesi ile yapılmış olan Fantasy Era, Warcraft veya Age of Empires tarzı oyunları özleyen oyuncular için hoş bir alternatif olacak gibi görünüyor.

Oyunun Steam Greelinght sayfasında yer alan bilgileri şöyle:

Şahane ÇAĞ’a hoşgeldin! Adanın kaynaklarını kullanarak köyünü inşa et, yeni büyüler keşfet, savaşçılarını eğit, adanı fethet ve rakibine aleyhinde galibiyet kazan!


Başarı galip gelmek için kaynaklarını ve işçilerini içten kullanman gerekir.Harika Çağ’a küçük bir kabileden bir işçi ile başlayacaksın. Kaynak toplayarak yapılar inşaa edip kendi ordunu kuracaksın, giderken rakiplerin senden daha hızlı gelişebilir. Onlara karşısında savunmanı geliştirmeyi de ihmal etme!

 İlerlemenizi daima planlayın.
 Desteklenen ürünleri erken üretmeye çalışın.
 Adanızın alanını muhtemel olduğunca bereketli kullanın.

Fantasy Era’yı Steam Greenlight’ta desteklemek ve piyasaya çıkmasına yardım etmek isterseniz yapmanız gereken tek şey bu linke tıklayıp açılan sayfada oyunuzu belirlemek.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri