Türk yapımı Imprisoned Light acilen mobil platformda

48


Imaginite Games’in geçtiğimiz sene çıkardığı Imprisoned Light, Steam üzerinde bir hayli artı alkış aldıktan sonra yapımcı firma yeni görüşler üstünde çalışmaya başladı. Imprisoned Light’ın bir mobil oyunu olmaya fazla müsait olduğunu gören ve belki de benim çağrılarımı duyan Imaginite Games, sonunda sözünü verdiği gibi Imprisoned Light’ı mobil platformlara çıkardı.

iOS ve Android destekli mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Imprisoned Light’ta, oyunun Steam versiyonuna kadar irili ufaklı şartların değişmesi mevcut. Hiç haberdar olmadan başında saatler geçirebileceğiniz bir oyun olan Imprisoned Light’ı mutlaka denemelisiniz.

Yapımcı Imaginite Games derhal da ATV ve Minika için hazırlanan, bununla beraber tanıdık olmayan kanallara da gönderilecek olan Biba ve Bosfori Dünyası adlı bir çizgi dizinin animasyonları üzerinde çalışıyor.

Imprisoned Light’ı indirmek için: Android – iOS
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri